XSX - Starfield

Datum vydání: 06.09.2023 ZA VŠECHNY, VSTŘÍC STARFIELDU V roce 2330 se lidstvo vydalo za hranice naší sluneční soustavy, osídlilo nové planety a žije jako vesmírný národ. Připojíte se ke Constellation - poslední skupině vesmírných průzkumníků, kteří hledají vzácné artefakty po celé ... více
Objednací kód: 921109890
Kód výrobce: 5055856431275
Výrobce: BETHESDA
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (2 ks)
Cena bez DPH: 1 476 Kč
Cena s DPH: 1 786 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 06.09.2023

ZA VŠECHNY, VSTŘÍC STARFIELDU
V roce 2330 se lidstvo vydalo za hranice naší sluneční soustavy, osídlilo nové planety a žije jako vesmírný národ. Připojíte se ke Constellation - poslední skupině vesmírných průzkumníků, kteří hledají vzácné artefakty po celé galaxii - a budete se pohybovat v obrovském vesmíru v největší a nejambicióznější hře studia Bethesda Game Studios

VYPRÁVĚJTE SVŮJ PŘÍBĚH
Ve hře Starfield™ je nejdůležitější příběh, který vyprávíte se svou postavou. Začněte svou cestu tím, že si upravíte vzhled a rozhodnete o svém pozadí a vlastnostech. Volba je na vás. Rozhodněte se, kým budete a čím se stanete.

PROZKOUMAT VESMÍR
Vydejte se ke hvězdám a prozkoumejte více než 1000 planet. Procházejte rušnými městy, zkoumejte nebezpečné základny a putujte divokou krajinou. Seznamte se s nezapomenutelnými postavami a rekrutujte je, zapojte se do dobrodružství různých frakcí a vydejte se na výpravy napříč Osídlenými systémy.

KAPITÁN LODI SVÝCH SNŮ
Pilotujte a velte lodi svých snů. Přizpůsobte si vzhled své lodi, upravte kritické systémy včetně zbraní a štítů a přidělte členům posádky jedinečné bonusy. V hlubokém vesmíru se budete účastnit ostrých soubojů, plnit náhodné mise, kotvit na hvězdných stanicích, a dokonce se můžete nalodit na nepřátelské lodě a zmocnit se jich, a rozšířit tak svou sbírku.

OBJEVOVAT, SHROMAŽĎOVAT, BUDOVAT
Prozkoumávejte planety a objevujte faunu, flóru a zdroje potřebné k výrobě všeho od léků a potravin až po vybavení a zbraně. Stavte základny a najímejte posádku, která bude pasivně těžit materiály a vytvářet nákladní spojení pro přenos zdrojů mezi nimi. Investujte tyto suroviny do výzkumných projektů a odemkněte unikátní recepty na výrobu.

DO ZBRANĚ
Vesmír může být nebezpečné místo. Propracovaný bojový systém vám poskytne nástroje, které vám pomohou vypořádat se s každou situací. Ať už dáváte přednost dalekonosným puškám, laserovým zbraním nebo demolici, každý typ zbraně lze upravit tak, aby doplňoval váš herní styl. Prostředí s nulovým G dodává boji chaotickou podívanou, zatímco posilovací balíčky dávají hráčům svobodu manévrování jako nikdy předtím.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel Bethesda
Ostatní
Herní žánr RPG
PEGI hodnota 18
Datum vydání hry 6.9.2023
Herní provedení Ano