PS4 - Sackboy A Big Adventure

Přišel čas vzít do ruky herní ovladač a znovu vyrazit do kouzelného Nápadosvěta. Populární hadráček Sackboy totiž potřebuje vaši pomoc! Jeho přátele unesl záporák Vex, který je donutil k pomoci při vytváření svého Kazisvěta. Naštěstí není nic ztraceno. Podle legendy totiž přichází zachránce: nebojác ... více
Objednací kód: 92143171
Kód výrobce: PS719823223
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 1 404 Kč
Cena s DPH: 1 699 Kč
Porovnání Oblíbené

Přišel čas vzít do ruky herní ovladač a znovu vyrazit do kouzelného Nápadosvěta. Populární hadráček Sackboy totiž potřebuje vaši pomoc! Jeho přátele unesl záporák Vex, který je donutil k pomoci při vytváření svého Kazisvěta. Naštěstí není nic ztraceno. Podle legendy totiž přichází zachránce: nebojácný Sackboy! Vydejte se spolu s ním na epickou cestu a osvoboďte ostatní hadráčky. Čeká na vás fantastický svět plný různorodých prostředí, které budete v průběhu hry prozkoumávat.

Hadrové dobrodružství
Seberte odvahu a zachraňte Sackboyovy kamarády, které unesl hlavní záporák Vex. Podle proroctví nadešel čas pro nebojácného hrdinu, aby vyhrál boj s časem a zabránil zkáze.

Čas si zahrát spolu
V této 3D plošinovce na vás čekají logické hádanky i akční souboje s protivníky. Hrajte sami nebo pozvěte své kamarády, abyste si zábavu užili společně.

Fantastický zážitek
Procházejte dokonale zpracovaným a různorodým herním světem, který povzbudí vaši představivost. Během své cesty navštívíte hory, džungle, podvodní říše i vesmírné kolonie.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel PlayStation Studios
Ostatní
Herní žánr Dobrodružné
PEGI hodnota 7
Lokalizace hry anglická verze
Herní provedení Ano