DICOTA Eco Multi PRO 13-15.6”

Dnešní činy utvářejí zítřejší svět. Proto se ve společnosti DICOTA věnujeme vývoji řešení šetrných k životnímu prostředí, a proto vyrábíme všechny předměty z našich kolekcí ECO z udržitelného recyklovaného PET. Opakovaně používáme až 45 PET lahví, takže získáte ekologicky šetrný výrobek s doživotní ... více
Objednací kód: 155949542
Kód výrobce: D30850-RPET
Výrobce: DICOTA
Záruční lhůta: 360 měs.
Dostupnost: na cestě, upřesníme
Cena bez DPH: 1 781 Kč
Cena s DPH: 2 155 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Dnešní činy utvářejí zítřejší svět. Proto se ve společnosti DICOTA věnujeme vývoji řešení šetrných k životnímu prostředí, a proto vyrábíme všechny předměty z našich kolekcí ECO z udržitelného recyklovaného PET. Opakovaně používáme až 45 PET lahví, takže získáte ekologicky šetrný výrobek s doživotní zárukou. Naše výrobky z PET mají navíc kvalitu, vzhled a povrchovou úpravu, kterou znáte a máte rádi.

Hrajte si na jistotu s Eco Multi PRO! Taška ve tvaru škeble vás spolehlivě doprovodí všude a splňuje nejvyšší standardy kvality, funkčnosti a ochrany. Systém Fitall s integrovaným popruhem pro uchopení a polstrovanými oddělovači zafixuje váš 13-15,6" notebook a bezpečně jej dopraví na místo určení. Uzavíratelná kapsa na notebook, polstrování z pěny s vysokou hustotou (HDF) a rám vyztužený kovem zajišťují všestrannou ochranu. Polstrovaná přihrádka pro tablet do velikosti 12,9" chrání před nárazy a je uvnitř vybavena extra měkkým Nylexem. Velkorysý úložný prostor pro vaše dokumenty a mobilní příslušenství. Dvě další přihrádky na dokumenty v zadní části. Přední kapsa s klíčenkou a vkládacími kapsami umožňuje uspořádat osobní vybavení. Dlouhodobé pohodlí při nošení díky pohodlným a nýtovaným rukojetím, nastavitelnému polstrovanému ramennímu popruhu a praktickému popruhu pro upevnění na vozík. Kufr Eco Multi PRO je tedy ideální pro vás, pokud jste stále na cestách a chcete podpořit recyklaci PET lahví ekologickým kufrem.

Rozměry: 425 x 330 x 130 mm
Hmotnost: 1,16 kg

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ brašny Brašna přes rameno
Barva brašny Černá
Materiál brašny Recyklované PET
Uzamykatelnost brašny Ano
Min. rozměr brašny (") 13
Max. rozměr brašny (") 15,6
Vnitřní rozměr brašny - Š (mm) 380
Vnitřní rozměr brašny - V (mm) 265
Vnitřní rozměr brašny - H (mm) 40
Brašna pro 7" ntb Ne
Brašna pro 9" ntb Ne
Brašna pro 10" ntb Ne
Brašna pro 11" ntb Ne
Brašna pro 12" ntb Ne
Brašna pro 13" ntb Ano
Brašna pro 14" ntb Ano
Brašna pro 15" ntb Ano
Brašna pro 16" ntb Ne
Brašna pro 17" ntb Ne
Brašna pro 18" ntb Ne