AOC klávesnice GK500

BUĎTE RYCHLEJŠÍ NEŽ VAŠI SOUPEŘI; OSVĚTLENÍ RGB; Udělejte z vaší klávesnice vizuální reprezentaci vašeho herního stylu tím, že mu dodáte jedinečný a stylový vzhled pomocí plně přizpůsobitelného osvětlení RBG v 16,8M barevných barvách. Můžete zvýraznit konkrétní sady kláves, jako je W ... více
Objednací kód: 208833502
Kód výrobce: GK500DRUH
Výrobce: AOC
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 323 Kč
Cena s DPH: 1 600 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

BUĎTE RYCHLEJŠÍ NEŽ VAŠI SOUPEŘI

OSVĚTLENÍ RGB
Udělejte z vaší klávesnice vizuální reprezentaci vašeho herního stylu tím, že mu dodáte jedinečný a stylový vzhled pomocí plně přizpůsobitelného osvětlení RBG v 16,8M barevných barvách. Můžete zvýraznit konkrétní sady kláves, jako je WASD, světla, která obsahují 12 jedinečných efektů a nastavení jasu, lze také ručně ovládat a přizpůsobovat přímo na samotné klávesnici.

MECHANICKÉ KLÍČE
104 vizuálně přizpůsobitelných OUTEMU modrých kláves Switch změní váš herní zážitek. Vylepšená hmatová zpětná vazba se při každém stisknutí tlačítka promítne do přesnějšího vstupu. Rychlost hlášení až 1ms převádí tyto vstupy na akci na obrazovce nejrychlejším možným způsobem.

KOMFORT NA CELÝ ŽIVOT
Životnost produktu je důležitá. Robustní hliníkový kryt, životnost 50 milionů kláves a pletený, pozlacený USB kabel činí z klávesnice dlouhotrvající společníka, zatímco odnímatelná opěrka rukou přináší extra pohodlí pro delší herní relace.

INTEGROVANÁ PLASTOVÁ OPĚRKA ZÁPĚSTÍ
Všichni víme, že intenzivní hry mohou trvat i více než 30 minut. Opěrka zápěstí zajišťuje podporu při dlouhodobém hraní a výrazně zvyšuje vaše pohodlí bez ohledu na to, jak dlouho budou vaše boje probíhat.

FUNKCE N-KEY ROLLOVER A 100% ANTI-GHOSTING
Čím je hra vypjatější, tím více APM (akcí za minutu) je zapotřebí. Funkce N-Key Rollover zajišťuje, že všechny vaše příkazy budou zaregistrovány správně. Tato funkce umožňuje zaznamenat a přenést do hry každý váš příkaz bez ohledu na to, kolik kláves stisknete. Funkce N-Key Rollover pracuje v součinnosti s funkcí Anti-ghosting. V případě, že omylem stisknete sousední klávesy, nebudou zaregistrovány a předá se pouze příkaz, který chcete skutečně provést.

https://eu.aoc.com/cs/gaming/products/accessories/gk500-red

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Značka a model AOC GK500
Typ klávesnice Herní
Technologie Mechanická
Barva klávesnice Černá
Podsvícení klávesnice Ano
Konektivita
Rozhraní klávesnice Drátová USB
Ovládání
Typ kláves Vysoké